Op 3 juni sluit de vestiging van de Kringwinkel haar deuren in Laakdal. Het huidige huurcontract was afgelopen en kon helaas niet meer verlengd worden.  Uiteraard werd eerst in onze gemeente gezocht naar een pand van zo'n 1500 m², maar dit bleek niet evident. Daarom ging de Kringwinkel op zoek naar een nieuwe locatie. Hoewel deze nieuwe locatie, namelijk de gebouwen van tegelbedrijf Van Calster, slechts op 5 minuutjes gelegen is van de huidige site, betreuren we het dat de nieuwe Kringwinkel buiten onze gemeentegrenzen is. 

De service blijft behouden, want hetzelfde team van medewerkers zal haar schouders zetten om ook op de nieuwe locatie een succes uit te bouwen. We zijn ervan overtuigd dat de Laakdallenaars ook naar de nieuwe locatie hun weg zullen vinden. 

De nieuwe Kringwinkel opent op 24 juni. Opgelet! Het eerste jaar zal dit aan de achterkant van het gebouw zijn. 

  • Sociale economie
Lees de reacties ()
Lees de reacties () Verberg reacties