Nieuwsbrief
CD&V Laakdal
N°57 - 29/01/2017
 
 

Kris Peeters lovend over Laakdals beleid

Kris Peeters had enkele opvallende cijfers bij tijdens zijn bezoek aan onze nieuwjaarsreceptie. Laakdal kent een werkloosheidsgraad van 5,3%, een cijfer waarmee we ver onder het Vlaams gemiddelde blijven. Bovendien steeg het aantal vacatures in Laakdal met 79%! Van al die vacatures kwam 41% van KMO's die verankerd zijn in onze gemeente.  Niet te verwonderen dus dat Laakdal 27% meer bedrijven telt dan 10 jaar geleden!

 

Foto's van onze nieuwjaarsreceptie zijn terug te vinden op onze website.

 

Tournée Minérale

Onze CD&V-jongeren nemen het voortouw! Zij schreven zich reeds in voor de actie 'Tournée Minérale' en maakten het partijbestuur warm om tijdens de maand februari alcohol te mijden. Al snel sprongen verschillende mandatarissen op de kar. Ook Kris Peeters volgde het voorbeeld van de Laakdalse CD&V-jongeren!

Ben jij al ingeschreven? Vervoeg je tot het Laakdalse CD&V-team via deze link. In enkele klikken maak je deel uit van ons team en ... ga je je al snel fitter voelen!