Kan je deze mail niet lezen? Klik hier
Minister Dalle investeert in onze jeugd
Minister Dalle investeert in onze jeugd
Een skatepark voor de Laakdalse jeugd. Het staat al een tijdje op het verlanglijstje van onze partij. Tijdens de coronapandemie maakten een aantal jongeren ons hier ook op attent tijdens een digitaal burgeroverleg.  Een uitgebreide bevraging bevestigde ons aanvoelen naar de noodzaak van een skatepark als ontmoetingsplek voor de groeiende groep Laakdalse skaters. 
Wanneer minister Dalle in het voorjaar een projectoproep lanceerde naar veilige en toegankelijke ontmoetingsplaatsen voor kinderen en jongeren bleven we niet bij de pakken zitten. Onlangs maakte minister Dalle bekend dat Laakdal een stevig dossier indiende en kan rekenen op een financiële injectie van 230.000 euro! 
Het is nu zaak om snel uit te klaren waar het skatepark wordt gehuisvest.  Wordt vervolgd... en liefst op korte termijn!