Nieuwsbrief
CD&V Laakdal
N°9 - 06/07/2013
 
 

Enquête: Hoe kindvriendelijk is onze gemeente?

Nieuw dit jaar is dat CD&V Laakdal vanaf nu aan iedere Stem van Laakdal een enquête koppelt. De eerste enquête peilt naar de kindvriendelijkheid van onze gemeente is. Met buitenschoolse kinderopvang, de dienst voor onthaalouders, speelpleinwerking, sportkampen en de aanwezigheid van tal van jeugdverenigingen is er ook uitgebreid aanbod. Wat zit al goed en waar kan het nog beter? Dat willen we graag van u weten!

 

De enquête kan de ganse zomervakantie ingevuld worden. Uit de ingevulde enquêtes worden er drie beloond met een Laakdalse attentie!

Lees meer ›


Prettige vakantie!

We wensen iedereen een fijne zomer!

Genieten na een periode van examens…

Genieten na een jaar vol bedrijvigheid…

Geniet samen met wie je lief is:

Ver weg of dichtbij huis

 

Dichtbij huis, in onze eigen gemeente, staat er alvast heel wat op de agenda. Tal van evenementen zijn nu reeds opgenomen in de uitgebreide agenda op onze website. Organiseert ook uw vereniging, buurt,… een evenement? Laat het ons weten en we vestigen er de aandacht op! Meer info op onze website.

 

Lees meer ›

Kalender